Оплата та доставка

Спосіб оплати:

-Платіж на картковий рахунок Монобанк,Приватбанк

-Безготівковий розрахунок

-Накладний платіж(від 300грн.)


Термінали та каси банків.

Оплата здійснюється готівкою в будь-якому відділенні банку в касі або через термінал самообслуговування. Переказ здійснюється на картку Монобанк або Приватбанк.

При оплаті в призначенні платежу обов'язково вкажіть номер замовлення або ім'я, на яке розміщено замовлення. Це дозволить вам швидко і якісно знайти свій платіж і відправити замовлення вчасно.

Для більш швидкої обробки вашого платежу скиньте фото квитанції у Viber +38 (096) 528 09 06.


Оплата при отриманні у відділені.

Оплатити можна готівкою після доставки , при цьому ви додатково оплачуєте витрати на післяплату, згідно з тарифами цієї компанії.


Умови доставки:

-"Укрпошта" згідно умов перевізника.

-При замовленні від 900грн. безкоштовно.

-"Нова Пошта" згідно умов перевізника.

-При замовленні від 1500грн. безкоштовно.


Мережа компанії складає більше 6000 відділення по всій Україні.

Вартість доставки - згідно з розцінками служби доставки.

Забрати замовлення частково неможливо.

Коли замовлення надійде в відділення, Ви отримаєте SMS-повідомлення.

Для відправлень з оголошеною вартістю до 200 грн, сплачується комісія у розмірі 1 грн, понад 200 грн - 0,5% від оголошеної вартості.

При виборі оплати «післяплата» у Вас будуть додаткові витрати на цю послугу, а саме 2%+20 грн від суми замовлення, але не менше 10 грн.

Настійно рекомендується перевіряти замовлений товар при отриманні (в присутності представника перевізника), так як відправлений товар застрахований, а в разі виявлення пошкоджень вартість такого товару компенсується перевізником.

Примітка:

За правилами кур'єрської служби «Нова Пошта» - посилка, найбільша сторона якої дорівнює або більше 120см, не може бути відправлена в відділення з обмеженням ваги 5 кг, 10 кг або 30 кг.