Оплата та доставка

Оплата кредитною карткою

Якщо у вас є банківська картка, ви зможете надійно оплатити покупку за допомогою неї.

Оплата замовлення здійснюється через платіжну систему картками VISA і MasterCard будь-якого українського банку на сайті або іншим зручним для Вас способом.

При переказі грошей обов'язково вкажіть в призначенні оплати (номер замовлення або прізвище, кому розміщено замовлення).

Для більш швидкої обробки платежу скиньте квитанцію (або скріншот) у Viber +38 (096) 528 09 06.


Термінали та каси банків.

Оплата здійснюється готівкою в будь-якому відділенні банку в касі або через термінал самообслуговування. Переказ здійснюється на картку ПриватБанку.

При оплаті в призначенні платежу обов'язково вкажіть номер замовлення або ім'я, на яке розміщено замовлення. Це дозволить вам швидко і якісно знайти свій платіж і відправити замовлення вчасно.

Для більш швидкої обробки вашого платежу скиньте фото квитанції у Viber +38 (096) 528 09 06.


Оплата при отриманні у відділенні «Нова Пошта».

Оплатити можна готівкою після доставки (оплата при отриманні у відділенні «НОВА ПОШТА»), при цьому ви додатково оплачуєте витрати на післяплату, згідно з тарифами цієї компанії.

Відправка замовлення післяплатою можлива на суму понад 200 грн.


На сайті доступна можливість оплати через інтернет-еквайринг LiqPay

Банківська система стягує мінімальну комісію за операцію 1,7%. У разі повернення коштів, сума комісії за послугу платежу не відшкодовується.

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється при замовленні на суму від 1500 грн (крім човнів, підвісних двигунів і сейфів).

При передачі товару з роздрібного магазину або віддаленого складу, замовлення відправляється на протязі 3-5 робочих днів.


Умови доставки у відділення «Нова Пошта».

Мережа компанії складає більше 6000 відділення по всій Україні.

Вартість доставки - згідно з розцінками служби доставки.

Забрати замовлення частково неможливо.

Коли замовлення надійде в відділення, Ви отримаєте SMS-повідомлення.

Для відправлень з оголошеною вартістю до 200 грн, сплачується комісія у розмірі 1 грн, понад 200 грн - 0,5% від оголошеної вартості.

При виборі оплати «післяплата» у Вас будуть додаткові витрати на цю послугу, а саме 2%+20 грн від суми замовлення, але не менше 10 грн.

Настійно рекомендується перевіряти замовлений товар при отриманні (в присутності представника перевізника), так як відправлений товар застрахований, а в разі виявлення пошкоджень вартість такого товару компенсується перевізником.

Примітка:

За правилами кур'єрської служби «Нова Пошта» - посилка, найбільша сторона якої дорівнює або більше 120см, не може бути відправлена в відділення з обмеженням ваги 5 кг, 10 кг або 30 кг.